Žiga Pance

Tekma v Tivoliju odločena v podaljšku
nedelja, 22. oktober 2023 ob 20:33
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 14. kroga lige ICEHL po podaljšku izgubili z Bolzanom s 3:4 (0:0, 2:2, 1:1; 0:1).

Kriza še traja: SŽ Olimpija ostaja brez zmage na domačem ledu
Ljubljanski hokejisti so v 14. kolu ICEHL po podaljšku klonili proti Bolzanu.

Zmaji v gosteh znova bruhali ogenj
nedelja, 15. oktober 2023 ob 21:40
Hokejisti SŽ Olimpije so v odprtem avstrijskem prvenstvu slavili prepričljivo zmago v Asiagu.

Hokejisti Olimpije s petardo opravili z Asiago
nedelja, 15. oktober 2023 ob 20:24
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 12. kroga lige ICEHL v gosteh premagali Asiago s 5:0 (0:0, 3:0, 2:0).

Disciplinirani ledeni zmaji do visoke zmage v Asiagu
nedelja, 15. oktober 2023 ob 20:19
V 12. krogu razširjenega avstrijskega prvenstva v hokeju je Olimpija s kar 5:0 slavila na gostovanju pri Asiagu, s čimer so Ljubljančani le presekali črno serijo štirih porazov.

Razigrani Beljačani in finski navijači, Olimpija žal ne
petek, 13. oktober 2023 ob 21:48
Nič novega v Tivoliju. Nov domač poraz hokejistov Olimpije, osemnajsti v nizu! Začetek je obetal, Olimpija je po dobrih dveh minutah vodila, toda Beljak je še v prvi tretjini izenačil, v drugi...

Hokejski zmaji so najboljša gostujoča ekipa lige
torek, 3. oktober 2023 ob 10:34
Hokejisti SŽ Olimpije v letošnji sezoni ne poznajo poraza na gostovanjih. Od štirih gostujočih tekem so domov prinesli prav toliko zmag in od dvanajstih možnih točk osvojili kar enajst....